امروز پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
روغن سویا 2700
روغن سویای خام  از فشردن مکانیکی یا استخراج روغن از دانه های لوبیایی شکل سویا بوسیله حلال بدست می اید. روغن سویا  مهمترین و پر مصرف ترین  روغن گیاهی است که در جهان تولید می شود. این اهمیت به دلیل فراوانی, ارزانی, کیفیت خوب, محصول پروتئینی با ارزش به جا مانده از روغنکشی و بازده بالای روغن سویا است.
روغن سویا در محدوده نسبتاً وسیع حرارتی بصورت مایع بوده و ترکیبات غیراشباع آن زیاد است و به خاطر مقدار نسبتاً زیاد اسید لینولنیک پایداری روغن  در مقابل اکسیداسیون  کم است. به همین دلیل مصرف این روغن  برای سرخ کردن های عمیق توصیه نمی شود. ضمن اینکه  تهیه غذا با این روغن موجب پیشگیری از دفع کلسیم و افزایش میزان جذب آن در بدن می شود.
روغن سویا سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع امگا6 و بویژه امگا3 است. جود ترکیبات توکوفرول در روغن سویا باعث ایجاد خواص آنتی اکسیدانی می گردد. این روغن برای افراد با مشکلات پوستی و گردش خونی نیز توصیه می شود.
سویا منبع خوبی برای عناصر و مواد معدنی نظیر آهن, کلسیم, پتاسیم, روی, منیزیم و فسفات نیز است.استفاده موضعی از روغن سویا در افراد مبتلا به پوکی استخوان, تا حد زیادی می تواند روند پوکی استخوان در آن ها را کنترل کند.یکی دیگر از بهترین کاربردهای روغن سویا در کاهش میزان خستگی و استرس زنان باردار می باشد.
تماس با ما
دفتر مرکزی : خیابان میرداماد، نبش شمالی میدان مادر، برج بیژن، طبقه 11 واحد 1
تلفن : 22255817 و 22255818
آدرس کارخانه : آمل شهرک صنعتی چمستان
تلفن : ۰۱۱۴۴۶۶۷۵۶۶

 


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ویونی می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح